Spinomenal

Hodnocení 5.0
BONUS 150 roztočení zdarma Žádný požadavek na sázku na bonus, žádný MAX výběr!
Hodnocení 4.5
100% BONUS až 100 EUR na první vklad!
Hodnocení 4.0
100% BONUS až 100 EUR + 100 otočení zdarma na první vklad.
Hodnocení 3.8
100% BONUS až 100 EUR na první vklad!

Spinomenal

spinomenal logo

Spinomenal është një kompani relativisht e re në industrinë e prodhimit të software për lojëra kazinosh online. Kompania është themeluar nga Lior Shvartz dhe Omer Henya në vitin 2014 me qëllimin për të krijuar lojëra për kazinotë online të një cilësie të lartë, tërheqëse për lojtarët dhe të thjeshta për tu luajtur. Lojërat janë lehtësisht të aksesueshme në lloje të ndryshme pajisjesh si kompjuter, tablet, smartphone duke bërë kështu të mundur që lojtarët të luajnë në cdo kohë, kudo që të ndodhen.

Gjithashtu lojërat janë të pranishme edhe në shumë rrjete sociale përvecse në kazinotë online. Sipas përllogaritjeve, rreth 2.5 milionë lojtarë të ndryshëm nga e gjithë bota janë regjistruar dhe kanë luajtur lojërat e kësaj kompanie. Ky është një tregues i qartë se aktiviteti i Spinomenal është duke ecur mjaft mirë dhe shërbimet e tyre janë mjaft të kërkuara në treg.

Kjo kompani është kryesisht e njohur për krijimin e video slots shumë tërheqës, inovativë dhe që funskionojnë në mënyrë perfekte pavarësisht platformë nga aksesohen. Kualiteti i lojërave të Spinomenal është vërtetë beasues, me grafika HD të nivelit më të lartë, animacione të shkëlqyera dhe tinguj tërheqës. Këto karakteristika bëjnë që lojtarët që i provojnë lojërat e tyre të jenë të interesuar për të parë gjithmonë e më shumë produkte  të reja nga Spinomenal.

Disa nga lojërat kryesore të Spinomenal janë:

  • Chamtiví služebníci
  • Power Pups Heroes
  • Zombie Slots
  • Motorkářský gang
  • Kočky divoké

Winz Casino, nejlepší krypto kasino 2021, bonus bez požadavku na sázku !!!

X