Wazdan

Hodnocení 5.0
BONUS 150 roztočení zdarma Žádný požadavek na sázku na bonus, žádný MAX výběr!
Hodnocení 5.0
100% BONUS až 200 EUR na první vklad + 200 zatočení zdarma!
Hodnocení 5.0
100% BONUS až 100 EUR na první vklad + 100 zatočení zdarma!
Hodnocení 4.5
100% BONUS až 100 EUR na první vklad!
Hodnocení 5.0
100% BONUS až 100 EUR na první vklad + 100 zatočení zdarma
Hodnocení 4.5
100% BONUS až 200 EUR + 30 zatočení zdarma při prvním vkladu.
Hodnocení 4.8
100% BONUS až 100 EUR + 100 zatočení zdarma při prvním vkladu.

Wazdan

Wazdan logo

Wazdan është një kompani që prodhon software për lojërat e kazinove online. Edhe pse emri i  tyre nuk është shumë i njohur, lojtarët me eksperiencë padyshim kanë dëgjuar për këtë kompani dhe kanë luajtur lojërat e saj. Video slots karakterizohen nga përvoja loje emocionuese, bonuse mjaft të mira dhe mundësi të larta fitimi. Të gjitha produktet e Wazdan janë të krijuara dhe përpunuara totalisht nga kompania, që nga efektet vizuale tek ato zanore, grafikat, dizajnet, dhe cdo detaj tjetër.

Duke ndjekur trendin e industrisë, edhe lojërat e Wazdan mund të luhen si në dektop ashtu edhe në pajisjet mobile, duke siguruar një akses të lehtë për lojtarët, kudo që ata ndodhen. dicka innovative nga Wazdan është përdorimi i Energy Saving Mode në brendësi të lojës, që do të thotë se lojtarët mund të luajnë për një kohë më të gjatë pa u shqetësuar për mbarimin e baterisë së pajisjes së tyre.

Kompania është e licensuar nga Malta Gaming authority dhe tenton të zgjerohet gjithmonë e më shumë në treg.

Disa nga lojërat kryesore të Wazdan janë:

  • Draculas’s Castle
  • Hladový žralok
  • Valhalla
  • Hořící hvězdy
  • Magic Target Deluxe

Përdorimi i teknologjisë më të fundit në krijimin e lojërave të tyre tregon qartë përkushtimin e Wazdan Gaming ndaj tregut të lojërave online. Kjo kompani padyshim që pritet të rritet gjithjë e më shumë në treg falë një koleksioni gjithmonë në rritje të lojërave të tematikave nga më të ndryshmet. Kompania është mjaft presente në tregun Europian dhe synon që sa më shpejt, ta rrisë influencën e saj edhe më gjerë. 

Winz Casino, nejlepší krypto kasino 2021, bonus bez požadavku na sázku !!!

X