Yggdrasil

Hodnocení 5.0
BONUS 150 roztočení zdarma Žádný požadavek na sázku na bonus, žádný MAX výběr!
Hodnocení 5.0
100% BONUS až 200 EUR na první vklad + 200 zatočení zdarma!
Hodnocení 5.0
100% BONUS až 100 EUR na první vklad + 100 zatočení zdarma!
Hodnocení 5.0
100% BONUS až 100 EUR na první vklad + 100 zatočení zdarma
Hodnocení 4.5
100% BONUS až 200 EUR + 30 zatočení zdarma při prvním vkladu.
Hodnocení 4.5
100% BONUS až 300 EUR + 200 zatočení zdarma při prvním vkladu.
Hodnocení 4.3
100% BONUS až 1500 EUR + 300 zatočení zdarma při prvním vkladu.
Hodnocení 4.0
100% BONUS až 1500 EUR + 300 zatočení zdarma při prvním vkladu.
Hodnocení 5.0
20% vrácení peněz zaručeno každý den!
Hodnocení 4.3
100% BONUS až 2000 200 EUR na první vklad + XNUMX zatočení zdarma.

Yggdrasil Gaming

Yggdrasil-logo

Ndoshta Yggdrasil Gaming nuk është një prej prodhueve më të mëdhenj të software për kazino, por padyshim që janë një prej kompanive më të respektuara të industrisë. Kjo kompani është themeluar në vitin 2013 dhe operon në një treg të mirëorganizuar dhe ofron lojëra për disa nga operatorët më të njohur në industinë e lojërave të fatit. 

Kompania ka implementuar rregulla të shumta për tu siguruar që lojtarët të trajtohen në mënyrën e duhur dhe të drejtat e tyre të jenë të sigurta.Yggdrasil Gaming e ka qendrën e vet në Malta dhe falë përdorimir nga ana e tyre e teknologjisë moderne dhe shërbimit cilësor të kientit, lojërat e tyre janë po aq cilësore sa kompanitë me të cilat konkurrojnë në treg. Gjithashtu ata përdorin HTML5 për të suportuar teknologjinë e tyre iSense, cka do të thotë se lojtarët mund ta kryejnë me lehtësi tranzicionin e lojës nga njëra pajisje tek tjetra.

Disa nga lojërat kryesore nga Yggdrasil Gaming janë:

  • Dvojití draci
  • Legenda o zlaté opici
  • Roční období
  • Cazino Zeppelin
  • Super hrdinové

Yggdrasil Gaming është e specializuar në krijimin e video slots, produkteve të tipit lotari dhe kartave gërvishtëse online. Kompania është ende e re dhe prandaj numri i lojërave është disi i kufizuar, por cilësia e tyre është e padiskutueshme, me grafika të nivelit të lartë dhe karakteristka loje mjaft interesante. Për këto arsye Yggdrasil Gaming ka arritur të tërheqë në mesin e përdoruesve të lojërave të tyre edhe shumë lojtarë me eksperiencë të lojërave online.

Winz Casino, nejlepší krypto kasino 2021, bonus bez požadavku na sázku !!!

X